Skip links

Kromě nabídky produktů můžeme konzultovat a pomoci vašemu růstu

What we do

Manažerský tým za PVR se může pochlubit desítkami let zkušeností v oblasti velkoobchodu s hardwarem, makléřství a logistiky a tyto odborné znalosti jsou našim klientům plně na dosah, aby jim pomohly v jejich pokračující expanzi a obchodním růstu.

PVR ví, jak moc pro vaše zákazníky znamená, že vaše IT funguje optimálně a nepřetržitě.

Nejvíce žádané produkty najdete u nás připravené k odeslání za nejlepší ceny na trhu. Pracujeme na řešeních Server a Storage, ale také na Laptopech a desktopových komponentách, mobilních telefonech a konzolích. Cokoli hledáte, PVR bude připraveno vám pomoci.

Také díky našim bohatým zkušenostem na IT trhu nabízíme poradenství i malým firmám, které vyžadují nová nastavení a pomáháme jim prosadit se na trhu, na který plánují růst.

01 / Konzultační služby

Díky našim bohatým zkušenostem na IT trhu nabízíme poradenství i malým firmám, které vyžadují nová nastavení a pomáháme jim prosadit se na trhu, na který plánují růst.

Náš tým se s vámi setká a připraví balíček, který vám přesně ukáže, co potřebujete k úspěchu v tomto velmi všestranném podnikání.

02 / Globální skladování

Víme, že logistika je jednou z nejdůležitějších součástí našeho podnikání.

Za tímto účelem spolupracujeme s partnery ve Švýcarsku, Itálii, České republice, Holandsku, Polsku a Německu, aby nám pomohli přesunout naše zásoby rychlým a bezpečným způsobem.

Našim zákazníkům můžeme také nabídnout službu kontroly zásob před dokončením nákupu, aby si byli jisti, že zásoby jsou přesně takové, jaké požadovali, a jsou v perfektním stavu.

Hledáte spolupráci? Pošlete e-mail na adresu info@pvr-commerce.com.

    This website uses cookies to improve your web experience / Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku z webu
    Explore
    Drag